درباره ما

بیانیه ماموریت ما:

دفتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری یگانه گشت با بهره مندی از 20 سال تجربه سرمایه های انسانی متخصص خود و تکیه بر فن آوری و دانش روز صنعت گردشگری، ضمن پوشش کلیه نیازهای سفر، با برگزاری تورهای مسافرتی متنوع و متمایز، و شخصی سازی پکیجهای گردشگری بر اساس تقاضای همه علاقمندان به سفر، با ایجاد تجربه ای به یاد ماندنی، همواره رضایت و خوشنودی هم میهنان را فراهم نموده است.

سند چشم انداز ما:

یگانه گشت در نظر دارد با هدف فرهنگ سازی گردشگری، بعنوان یکی از مهمترین نیازهای افراد، امکان سفر ارزان، ارزنده، و با کیفیت برای هم میهنان را فراهم سازد و بستر اطلاع رسانی مرجع و مطمئن و رزرو آنلاین تورهای جذاب ایرانگردی مطابق با استانداردهای بین المللی برای گردشگران ورودی به میهن را ایجاد نماید.

ارزشهای محوری ما

ی

یگانه در قول و عمل

گ

گردشگری سبز، پایدار، و پایبند به حفظ محیط زیست

ا

اعتلای روز افزون کیفیت خدمات شخصی سازی شده گردشگری

ن

نهادینه نمودن خلق ارزش گردشگری ویژه مشتریان

ه

همراستا با گردشگری تجربه محور منطبق بر دانش روز

تیم ما:

انتخاب صحیح مقصد سفر، شرایط و چگونگی اخذ انواع ویزا، اگر و اما ها و قوانین حاکمه مربوط به هر کشور، راههای رسیدن به شهرهای مورد نظر، جستجوی مناسب ترین بلیت ، امکانات و تسهیلات هتلها و اماکن توریستی موجود در هر شهر، امر مهمی است که شما هرچند هم که کثیر السفر باشید، پیش از هر سفر میبایست مدت زیادی وقت را صرف جستجوی این جزئیات کنید که چه بسا ممکن است بهترین انتخاب شما نباشد. حال آنکه تیم کارشناسان فروش بلیت و تور یگانه گشت با سالها تجربه مفید همراه و راهنمای همیشگی شما در انتخاب مطلوب ترین گزینه های ممکن و بهترین مسیرهای سفر هستند و میتوانند به شما مشاوره تخصصی بدهند.

شرکای کلیدی ما:

یگانه گشت در راستای حفظ استانداردهای بین المللی و ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت خدمات گردشگری، از یکسو ضمن انتخاب موشکافانه و سپس عقد قرارداد با ایرلاینها، کروزلاینها، شرکتهای معتبر حمل و نقل جاده ای و ریلی، کارگزاران خوشنام در کشورهای مقصد، تورلیدرها و راهنماهای مجرب، و همچنین از سوی دیگر با پشتوانه اعتماد مشتریان وفادار خود به عنوان شرکای کلیدی در طی سالهای پیشین توانسته است تورهای انفرادی، گروهی، تورهای ویژه نمایشگاهها و سمینارهای بین المللی و تور با محوریت علائق ویژه  را برای مسافران، شرکتها ، فدراسیونهای ورزشی، و سازمانهای کوچک و بزرگ به اجرا درآورد.

مجوزهای ما:

دفتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری یگانه گشت در سال ۱۳۸۶ به طور رسمی کار خود را در شهر تهران آغاز نموده است. این دفتر دارای مجوز فعالیت بند “الف” به شماره 14027 از سازمان هواپیمایی کشوری و نیز مجوز فعالیت بند “ب” به شماره 6013/۱۲۶/1400 و کد فعالیت 23012101400005117 از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می باشد و عضو رسمی انجمن صنفی دفاتر سفر و گردشگری استان تهران می باشد. و به طور رسمی مجاز است در زمینه اخذ ویزا، برنامه ریزی، تنظیم و اجرای تورهای داخلی و خارجی، رزرو هتل و اماکن اقامتی، صدور بلیط کلیه خطوط هواپیمایی داخلی و خارجی و نیز صدور بیمه نامه های مسافرتی بین المللی و سایر خدمات مرتبط با سفر و گردشگری فعالیت نماید.

پیام مدیر عامل:

بشر فارغ از هر گونه عوامل بیرونی از جمله جنسیت، سن، سطح درآمد، قومیت و مواردی از این دست، برای دستیابی به زندگی رضایتبخش و ارزشمند باید به خودشکوفایی برسد تا زندگیش را پربار‌تر کند. انسان دارای سطوح و لایه های مختلف نیازها می باشد که پس از برآورده کردن نیازهای اولیه، ( فیزیولوژیک ، امنیت، عشق، و احترام)، به لایه آخر نیاز که طبق نظر مازلو، همان خود شکوفایی یا به تعبیر ارسطو Eudaimonia می باشد می رسد. یکی از راههای برآوردن این نیاز، سفر کردن و گردشگری می باشد.
یکی از ویژگیهای فردی که به این مرحله رسیده است اینست که ارزش تجربیات ساده زندگی را به خوبی می داند . امروزه گردشگری تجربه محور جایگزین تورهای سری دوزی متداول شده و رفته رفته آن تورها در نظر گردشگران یکنواخت، تکراری و خسته کننده شده اند. در هر سفر لازم است تا چیزی تازه را تجربه کنید تا به خود واقعیتان نزدیکتر شوید. هنر سفر کردن این است که شما بتوانید طبق سلیقه و علائق شخصی خودتان برنامه شخصی سازی شده ای برای سفر خود در نظر گرفته، بیشترین لذت را در طول سفر تجربه کنید و پس از بازگشت از سفر، خاطرات و تجربیات بیشماری را برای خود به ارمغان بیاورید. تیم متخصص یگانه گشت به شما در کشف علائقتان کمک می کند و بر طبق سلیقه شما تورهایی را طراحی و اجرا می نماید که بیشترین تجربه در سفرها برای شما رقم بخورد.

امید لقایی
مدیر عامل

Yeganehtours.com_CEO_Sign

    تماس با ما: 02188537383